top of page
Modern workspace

ניהול קמפיינים בגוגל

אתם משקיעים כסף בפרסום אבל לא רואים תוצאות בהתאם? אתם לא מבינים איך המתחרים והקולגות שלכם נמצאים בעמודים הראשונים בגוגל ולא מפסיקים לקבל לידים מידי יום? עד היום ניסיתם "לעשות קידום לבד" או עם חברות פרסום גדולות אבל זה לא הביא תוצאות ולקוחות נוספים? 
תנו לנו להציג בפניכם את השירות המדוייק שלנו

GOOGLE ADS

שנבין, גוגל הוא מנוע חיפוש – ולכן הגולשים שיחשפו למודעות שלי הם ‘לידים חמים’ הרבה יותר מכל ליד אחר. הגולשים ניגשים לגוגל עם שאלה או צורך מסוים ומצפים שגוגל יציג להם את הפתרונות שבאמתחתו, כך שאם החיפוש קשור לעסק שלנו – אנחנו לגמרי יכולים להופיע מייד באחת מחמשת התוצאות הראשונות כדי לתת מענה לגולש שמחפש אותנו ממש עכשיו.

עד היום דיברו אתכם במונחים שלא כל-כך הבנתם והבטחות גדולות שלא הניבו פירות בסוף החודש, אז כבר הבנתם שניהול קמפיין בגוגל שבאמת יכניס לידים מידי יום, זו משימה לאנשי מקצוע שזו עבודתם ונסיונם.

קמפיין בגוגל לא מנהלים "על הדרך" או עם חברות ששכחו מכם כבר בחודש השני לתשלום אלא מדובר בחשיבה אסטרטגית ספציפית לעסק שלכם, כתיבה מדוייקת ובעיקר! הבנה מעמיקה איך פועלת המערכת המשומנת של כתיבת תוכן, ניסוח קמפיין, טרגוט קהל והשגת תוצאות מקמפיין חזק ב- GOOGLE ADS.

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש עוד מעט:)

במה אתם מעוניינים?

מדהים! נחזור בקרוב עם הצעה מדוייקת עבורך!

פגישת היכרות ואסטרטגיה

אנחנו ניפגש ונכיר אתכם קצת לעומק את האופי שלכם ושל העסק, נבדוק מה קורה כרגע בשוק שלכם והכי חשוב מי קהל היעד שאליו אתם מכוונים, תתכוננו לפגישה סופר חשובה, יכול להיות מאוד שתופתעו מדרכים חדשות שלא פעלתם בהן עד כה, בהמשך נציג את האסטרטגיה שלנו להשגת תוצאות מדוייקות בגוגל, ונאמר לכם מה אנחנו חושבים שכדאי ליישם.

כתיבת ועיצוב קמפיין

לאחר קבלת חומרי השיווק, התמונות והסרטונים וחקר מילות מפתח ממוקד, נפנה לבניית קמפיין בגוגל, לפי האסטרטגיה שלנו, נבחר במטרת הקמפיין (רשת החיפוש, לידים, רשת המדיה ועוד) נכתוב קמפיין מושך, קריאייטיבי ומעוצב שיגרום לקהל שלכם להקליק עליו מידי יום.

איסוף וקבלת חומרים

לאחר פגישתנו אנו יוצאים לדרך ומתחילים לאסוף ולקבל מכם חומרים, תוכן שיווקי, פרטים, מידע, תמונות, וסרטונים כדי לבנות תכנית קמפיינים מגוונת.

בשלב זה, עסקים אשר אין ברשותם אתר או דף נחיתה, מיישמים את המלצותינו להקמת דף נחיתה ממוקד או אתר שיווקי - זהו מוצר קריטי להצלחת הקמפיינים.

אישור קמפיין ותקציב החודשי

בשלב הזה תקבלו מאיתנו עדכון על הקמפיין, המטרות, הנראות הוויזואלית, הכתיבה והמיקומים.

תעברו על כל הפרטים ותאשרו אותם סופית, כמו כן, תאשרו את התקציב החודשי / היומי איתו נעבוד.

בהמשך החודש תקבלו עדכונים אודות ביצועי הקמפיין ונקודות לשימור ושיפור.

חקר מילות מפתח וטרגוט קהל

בשלב זה אנחנו נחקור את השוק שלכם, נביא אל השולחן את מילות המפתח והחיפושים הפופולריים והחשובים עבור העסק שלכם, ננתח ונסנן את המילים והביטויים המחופשים והרלוונטים ביותר, ונגדיר קהל מדוייק, ספיציפי אליכם שצריך אתכם ממש עכשיו.

מדייקים לאורך כל הדרך!

לאחר האישור על הקמפיין והתקציב החודשי, תקבלו מאיתנו עדכונים אודות הביצועים כ-10 ימים מתחילת הפעילות, חשוב לנו לומר, שיתוף הפעולה שלכם חשוב מאוד ועל כן נשמח לשמוע מכם על ההתרחשויות בעסק, על אופי הלידים, ועל נקודות לשיפור ושימור, כל זאת כדי להגיע לרמת דיוק מקסימלית ותוצאות מצויינות.

לא רואים תוצאות למרות שאתם משקיעים לא מעט כסף?
תנו לנו לנהל עבורכם קמפיין גוגל מקצועי וחכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש עוד מעט:)

במה אתם מעוניינים?

מדהים! נחזור בקרוב עם הצעה מדוייקת עבורך!

לאתר גוגל-01.png
GOOGLE ADS

עומר

פניתי לספיר לאחר המלצות ואכן השירות האישי שקיבלתי לא דמה לאף חברה שעבדתי מולה, גם בתוצאות של הקמפיינים בגוגל, מדובר בחברה מצויינת וספיר מדהימה!

אדם

לאחר תהליך של מיתוג לעסק פניתי לבדיוק לבניית קמפיינים בגוגל, ספיר המליצה על בניית דף נחיתה והקימה דף מדהים, הקמפיינים בגוגל עובדים מצויין כל שבוע יש פניות רבות ולקוחות.

יוסף

ספיר נותנת שירות אישי, הפגישה היתה מאוד מקצועית ותרמה לי הרבה ידע שלא ידעתי לפני כן, בנינו יחד דף נחיתה וקמפיינים בגוגל והעבודה היתה מצויינת כבר בחודש הראשון היתה תנועה לעסק.

Creative Arrangment

הגעתם לכאן? אנחנו בראש ובראשונה מומחים בבניית מותגים, בואו לראות:)

bottom of page